Україна VS Росія. Що буде далі?

27.05.2014 14:36
Не минуло й року, як Україна позбавилася від диктатора Януковича. Революція виграна, диктатор втік до свого хазяїна в Росію. Але тепер починається війна з тим самим "хазяїном", до якого втік Янукович. 
 
Двадцять шостого лютого, усі українські ЗМІ починають масово повідомляти про те, що Росія стягує свої війська до кордону з Україною. Такі дії Росії можуть свідчити про підготовку російської сторони до військового вторгнення. 
 
Росія зосередила свої війська на нашому кордоні та заявила про те, що вона починає військові навчання.
 
В цей час в Криму відбувався процес окупації. Так звані "зелені чоловічки" провели псевдо-референдум про входження Криму до складу РФ. 
 
Після цього ЗМІ, політики, та громадські діячі починають заявляти, що Путін не зупиниться на Криму, піде далі. - Так і сталося. До сьогоднішнього дня Путін веде активну боротьбу за Схід та Південь України. З Росії було завезено тисячі "туристів"-сепаратистів. Зараз ці " туристи", які не на жарт озброєні, ведуть активну антиукраїнську діяльність. Захоплюють цілі міста, грабують крамниці, вбивають людей. 
 
Наразі терористи (сепаратисти) контролюють місто Слов'янськ та Краматорськ.Особливо небезпечним місцем зараз є Слов'янськ. В цих містах щодня й щоночі йдуть бойові дії Збройних Сил України з терористами. Постійно гинуть бійці з обох сторін. 
 
Сьогодні, 19 травня, Путін нібито наказав своєму міністру оборони відвести війська РФ від кордону з Україною у зв'язку з закінченням навчань. Можливо Путін і відведе свою армію від кордону, - але це не означає, що Україна тепер в безпеці, адже Росія запланувала в день виборів, 25 травня, оголосити бойову тривогу. 
 
Сценарій, який розігрує Росія на кордоні з Україною дуже схожий на той, який був перед війною в Чечні та інших країнах, з якими в неї був воєнний конфлікт. 
 
Важко сказати чия буде перемога, якщо Росія все-таки введе війська в Україну. Багато українців кажуть, що Путін захопить Україну, але втримати її не зможе.
Влад Сурай