Правоохоронці впіймали велосипедних крадіїв

31.07.2014 04:35
Із настанням теплої пори року до ніжинських правоохоронців від жителів нашого міста почали дуже часто надходити звернення про крадіжки велосипедів. При чому, місця звідки цупили двоколісних були абсолютно різними. Господарі велосипедів розповідали, що їхню власність викрадали з приватних господарств, під’їздів багатоквартирних будинків, а також із місць громадського користування.
 
Для того, щоб встановити осіб, які причетні до цих кримінальних правопорушень, працівники сектору карного розшуку Ніжинського МВ провели комплекс заходів. У результаті вияснили, що до крадіжок можуть бути причетні житель села Томашівка Ічнянського району, 1989 року народження та житель Ніжина, 1970 року народження.
 
У міліції кажуть, що обоє чоловіків один одного не знали й скоювали крадіжки окремо.
 
Цих чоловіків затримала міліція. У ході перевірок вдалось дізнатись, що молодший чоловік причетний до п’яти крадіжок. Він, переважно, цупив чужу вело техніку з під’їздів багатоповерхівок.
 
Старший — зізнався в крадіжці двадцяти двох велосипедів. Крав із багатоповерхових будинків, громадських місць та біля центрального ринку.
 
Частину велосипедів власникам вдалось повернути. Чимало велосипедів були розібраними.