На посту ДАІ у Вертіївці затримали хабародавця

04.08.2014 15:45
На Чернігівщині порушник правил дорожнього руху спробував дати хабара інспектору ДАІ. В результаті його дії були задокументовані згідного з чинним законодавством.
 
На стаціонарному посту ДАІ імені Василя Кичка, що поблизу Вертіївки Ніжинського району, ніс службу наряд у складі інспектора роти ДПС ДАІ при УМВС України в Чернігівській області старшого сержанта Олега Лінцова та інспектора ДПС сержанта Анатолія Талалаївського.
 
Здійснюючи нагляд за дорожнім рухом, інспектори зупинили автомобіль «Opel», водій якого не був прищебнутий пасками безпеки. Під час складання протоколу про скоєння правопорушення відповідно до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення 46-річний водій (житель Вертіївки) запропонував владнати справу «по-доброму» і простягнув інспектору 50-гривневу купюру.
 
Інспектори задокументували факт дачі хабара та передали матеріали до чергової частини УДАІ УМВС.
 
Так, окрім протоколу за порушення правил користування ременями безпеки, згідно з якими водієві загрожує штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на водія склали ще й матеріали згідно зі статтею 369 Кримінального кодексу України (давання хабара), що передбачає покарання вже у вигляді штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або й обмеженням волі на строк від двох до п'яти років.
 
Наразі відкрите кримінальне провадження та ведеться слідство.
 
УМВС України в Чернігівській області