ДТП після зустрічі з Тимошенко

03.10.2014 23:47
Минулої суботи на Чернігівщині широко анонсувався приїзд лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Маршрут її зустрічей пролягав обласним центром та двома райцентрами Городнею та Бахмачем. 
В «Батьківщині» є постійна практика звозити на місце зустрічі з партійними керівниками побільше людей з прилеглих міст та сіл. При чому, каруселі з такими групами підтримки слідують за офіційною делегацією протягом усього маршруту. Ціль таких гастролерів проста – створювати масовку для лідера і справляти враження на місцевих глядачів. У більшості випадків такі послуги є платними і ціна їх коливається від 50 до 80 гривень на людину за одину подорож. Подібного роду масовки організовують керівники районних та міських парторганізацій.
 
Вчора у вечорі на Чернігівському сайті «Високий Вал» з’явилася інформація, про те,  що  маршрутний автобус Mercedes-Benz Sprinter з державним номером СВ 22-40 ВА, після 21 години 27 вересня зазнав аварії на московській трасі «Київ-Кіпті-Бачівськ» неподалік села Вертіївка Ніжинського району на Чернігівщині.
 
Фото: Високий Вал
 
Разом з тим, ще одне чернігівське обласне видання «Час чернігівський» повідомляє про причини аварії. Воно посилається на слова свідків, які стверджують про те, що двоє чоловіків у нетверезому стані їхали на велосипеді. Водій маршрутки, аби не збити горе-велосипедиста, повернув різко кермо вліво, після чого автомобіль перехилився на два бічні ліві колеса, і, проїхавши кілька метрів перекинувся. У результаті аварії 4 людей госпіталізованi.
 
Приблизне місце ДТП:
 
Проте, за наявною інформацією з власних джерел, наближених до обласного ДАІ, стало відомо, що офіційна причина дорожньо-транспортної пригоди є те, що водій мікроавтобусу просто не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб перевернувся. ДТП сталося близько 22:30 за декілька кілометрів від поста ДАІ у селі Вертіївка. В той час, коли мікроавтобус повертався з Бахмачу саме після виступу Юлії Тимошенко.
 
 На щастя всі пасажири залишись  живими. Але  сім чоловік  зазнали травм легкої тяжкості і один з тяжких. Всі постраждалі були доставлені до Ніжинської міської лікарні.
 
Проте чомусь обласна «Батьківщина» всіляко намагається приховати результат такої зустрічі Юлії Тимошенко на Чернігівщини. Постраждалим пропонують немалу компенсацію за моральну шкоду і дуже просять не розповідати звідки повертався даний транспорт і що вони робили цього дня.
 
Навіщо дану ситуацію намагаються «зам’яти», запитаєте спитаєте ви ? Все дуже просто.
 
Постійно втрачаючи рівень підтримки населення, «Батьківщина» намагається уникати будь-якого негативу ву свій бік, аби утримати хоч якийсь відсоток політичного рейтингу, навіть замовчуючи ДТП за участі власних активістів.

Максим Білоусенко

Дата написання: 28 вересня, 23:28